hash
Uživatel: nepřihlášen
preview 1 2 3 4 5 6 7 ~ next Filtr přehledu show hide
Hallow-even
fejetony Kategorie: Pro zasmání Autor: Terezie Tůmová Ne 29.10.2006 17:00
Jela jsem z Prahy domů. Poměrně dost unavená s novinami v ruce jsem na Masarykově nádraží našla svůj vlak a vědoma si toho, že těsně před Libeňským nádražím poslední vagon se změní v první, neboť přímá cesta z Masarykova na Vysočanské nádraží neexistuje, vstoupila jsem hned do toho posledního vagonu.
COMBI: NATION dva za cenu jednoho
hudebni Kategorie: Pozvánka Autor: gizmo Pá 27.10.2006 14:21
Promotéři akce Combi: nation se rozhodli, že jedna vstupenka na tuto akci zakoupená v předprodeji bude umožňovat vstup dvou osob – tedy nefalšované 2 za cenu jednoho. Nezbývá než spekulovat, že předprodej pokulhával za očekáváním natolik, že donutil UnitedMusic k tomuto neobvyklému kroku.
Levné vstupenky na Transmission 3
hudebni Kategorie: Pozvánka Autor: gizmo Čt 26.10.2006 13:14
Do konce měsíce října jsou k dostání vstupenky na Transmission 3 (o které jsme Vás již před časem informovali). Do 31.10. jsou tak v síti Ticketpro za cenu 490 Kč (+ prodejní poplatek). Po tomto datu se cena zvýší na 550 kč (+ prodejní poplatek). V prodeji jsou rovněž VIP vstupenky za 900 Kč.
Linuxalt v brně
Unix like Kategorie: Pozvánka Autor: Ondřej Tůma Čt 12.10.2006 12:25
Volné sdružení Linux v Brně ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Liberix, Studentskou unií FIT VUT Brno a sponzory, pro vás připravuje 1. ročník osvětové a vzdělávací, přednáškové akce s názvem Linuxalt. Termín konání akce připadá na víkend 4. a 5. listopadu.
Nokia Strahov Open Air 2006 klepe na dvere!!
hudebni Kategorie: Pozvánka Autor: Conti Po 9.10.2006 18:57
Již tuto středu 11.10. čeká moje studentské rádio největší selfpromo akce - devátý ročník Strahov Open Airu (www.strahov-open-air.cz).
Zrušení Ministerstva informatiky je krok zpátky - změna je ale nutná!
Počítače Kategorie: Články Autor: Michal Rada Po 9.10.2006 00:55
Po nástupu Vlády Mirka Topolánka se stala zcela aktuální otázka zrušení Ministerstva informatiky, které prosazuje nynější Ministr vnitra a informatiky Ivan Langer. Přestože si kolegy Langera nesmírně vážím a i přes zcela odlišnou politickou příslušnost s ním v mnohém souhlasím, vyjadřuji své obavy nad tímto krokem a jeho negativními dopady. Zcela zodpovědně prohlašuji, že zrušení Ministerstva informatiky je podle mne naprosto kontraproduktivní a je to poměrně závažný krok zpět. Jedná se o zásah, který by si přinejmenším zasloužil širokou a důkladnou odbornou diskusi, která však moc neproběhla a tak vlastně jen málokdo ví, co vše by se zrušením této instituce změnilo a jak.
nový php framework
Počítače Kategorie: Články Autor: Ondřej Tůma Út 3.10.2006 13:54
Na stránce http://phpblamework.webjet.cz byl uvolněn nový php framework. Je velmi malý a tak toho neumí příliš mnoho. Snaha byla aby uměl to hlavní, tedy formuláře a přehledy (tabulky). Práce s tabulkami je zaměřená především na to, aby bylo snadné data načíst z databáze a případně je filtrovat a řadit.
Data Storage Workshop 2006
Počítače Kategorie: Články Autor: Ondřej Tůma Pá 22.09.2006 14:31
Ve dnech 19. - 20. září se konala v prostorách Hotel Olympik Tristar Praha konference a výstava Data Storage Workshop 2006 pořádaná společností Exponet (www.expo-net.cz). Pokusím se Vám tedy přiblížit jak to na konferenci vypadalo a co zajímavého bylo k vidění.
BLENdbRANK v čechách
hudebni Kategorie: Pozvánka Autor: Myclick Po 18.09.2006 23:57
Je mou milou povinnosti oznamit vam, ze tento vikend u nas vubec poprve vystoupi rusko-nemecka dvojka BLENdbRANK, ktera vydala u kanadske znacky BugEyed jiz tri EP!
Data Storage Workshop 2006 prezentace vývoje a pokroku v oblasti správy dat
Počítače Kategorie: P.R. Autor: Ondřej Tůma Čt 14.09.2006 01:17
Přehled produktů, služeb a řešení v oblasti zálohování, ukládání, archivace, migrace a správy dat přináší všem IT managerům a IT specialistům konference a výstava Data Storage Workshop. DSW proběhne ve dnech 19.-20. září v pražském hotelu Olympik. Generálním partnerem akce je společnost EMC Corporation.
preview 1 2 3 4 5 6 7 ~next
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.