hash
Uživatel: nepřihlášen
preview ~ 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ~ next Filtr přehledu show hide
Ferry Corsten
hudebni Kategorie: Pozvánka Autor: gizmo Út 31.01.2006 18:28
Letošní párty sezóna začíná a na 18. února si pro nás agentura United Music Events připravila první bombu - jednoho z nejlepších světových DJs Ferryho Corstena. Vystoupí v rámci svého „Passport“ turné na párty Transmission 1 v T-Mobile Aréně na pražském výstavišti.
nej DJs planety
hudebni Kategorie: Psali jinde Autor: gizmo Út 31.01.2006 18:25
DJ mag už před nějakým časem (jako tradičně koncem roku) představil žebříček nej DJs planety podle té nejlepší poroty – lidí. Celkem 123,933 lidí z 147 zemí světa rozhodlo jak pro loňský rok viděli oni.
Jak jsem hledal chybu v drátech, aneb kterak český telefonista o rozum přiš
fejetony Kategorie: Články Autor: Michal Rada Čt 26.01.2006 13:06
Téma mého dnešního zamyšlení bude asi zajímat všechny ty, kteří někdy budou zjišťovat, proč se nemohou dovolat na nějaké telefonní číslo. Asi to nebude nic platné pro ty, kteří se do zjišťování bez varování a nutné výbavy vrhli, neboť tito jsou při nejmenším trvale hospitalizování v některém z dobře hlídaných pavilonů psychiatrické léčebny a každé vzdálené zvonění telefonu v nich vzbuzuje nekontrolovatelný třas a tichounké drmolení „Pro komunikaci s bohem, stiskněte šestku, pak hvězdičku, pak chvilku počkejte a … ono nic.“
5.12 Face 2 Face @ Free Mondays, Roxy!
hudebni Kategorie: P.R. Autor: myclick Pá 2.12.2005 13:25
Po pravde receno, kdyz se koncem dubna uzavrely brany Roxy a pro vsechny ty tanecni akce do casnych rannich hodin tu byl nahle vstup zakazan, bylo nasi petce Face 2 Face nad slunce jasne, ze tady uz si tedy neskrtneme? Jenze znate to, zazraky se pry deji a my si letos rozbalime ten nejvetsi darek uz s tritydennim predstihem!
Nokia Strahov Open Air 2005
hudebni Kategorie: P.R. Autor: Ondřej Tůma Ne 9.10.2005 00:03
V úterý 11. října proběhne od 14:30 do půlnoci v areálu strahovských kolejí festival Radia AKROPOLIS - Nokia Strahov Open Air 2005. Vstup je i tentokrát pro všechny ZDARMA!!! Všechny potřebné informace o festivalu najdete na www.strahov-open-air.cz.
Kam kráčí platforma Linuxu?
Unix like Kategorie: P.R. Autor: Ondřej Tůma So 8.10.2005 23:56
Už posedmé se v rámci veletrhu Invex uskuteční dvoudenní odborná konference Linux Hall. Letošní ročník s podtitulem „Open source jako efektivní řešení“ bude probíhat na brněnském Výstavišti ve dnech 25. a 26. října v sále Morava pavilonu A3.
Letošní veletrhy INVEX - DIGITEX přitahují řadu nových vystavovatelů
Počítače Kategorie: P.R. Autor: Ondřej Tůma So 8.10.2005 23:42
Více než stovku nových vystavovatelů budou moci spatřit návštěvníci podzimních veletrhů INVEX a DIGITEX. Firmy oslovil nejen nový veletrh DIGITEX, zaměřený na spotřební elektroniku a digitální zábavu, ale také specializované projekty v podobě Dnů krajů, měst a obcí – Elektronická podpora rozvoje regionu či Franchise Meeting Point. Silně zastoupena bude i oblast telekomunikací. Z velkých hráčů tak opět budeme moci nově zavítat například na expozici společností SAP, Software 602, ICZ, SGI, GTS Novera, STROM telecom, TechData, Sony, Epson, Olympus, Kodak, Fuji film, Nepa Sharp či Océ.
Radio Akropolis - Nový Prostor - 72 hodin
Komenáře Kategorie: Články Autor: Ondřej Tůma Út 21.06.2005 14:22
"Přesně ve 12:20 vyrazil náš třídení bezdomovec Pavel společně s průvodcem Jirkou do ulic Prahy". Touto zprávou byla dnes na Rádiu Akropolis odstartovaná první realiy show toho druhu v čechách.
Where R U MUSIC ???
hudebni Kategorie: Články Autor: gizmo Út 21.06.2005 09:00
Nejsem zdaleka sám, kdo v nynější době zapíná rádio jen s největším odporem a v sebeobraně (někdo kecá do řízení v autě a tak). Že by to bylo tím, že stárnu a rádoby vtipné průpovídky a bezpochyby nutný reklamní výplach mě už nedostává ????
Tuňák obecný - přemnožený druh
Komenáře Kategorie: Články Autor: gizmo Po 20.06.2005 09:08
Asi jako většina lidí jsem i já skouknul film Rychle a zběsile a světe div se odolal jsem – o čem že to mluvím ??? O auto tuningu a věcech s ním spojenými. Skoro každej majitel auta se, už od toho co automobilizmus začal, snažil aby měl to nejsilnější a nejhezčí auto – ať už konečně soused pukne vzteky.
preview~ 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ~next
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.