hash
Uživatel: nepřihlášen
EA se pouští do multi-playeru ve velkém
téma
A je to tady. Nadšení fanoušků velkých multi-playerových her asi nezná mezí. Společnost EA Inc. oznámila koupi celé společnosti Mythic, kterou známe díky dobře propracovaným projektům, jako je například Soumrak kamelotu.

Společnost Electronic Arts Inc. (autor známých nejen sportovních počítačových her) dnes oznámila, že uzavřela smlouvu o koupi společnosti Mythic Entertainment(R) se sídlem ve Virginii. Po dokončení transakce se společnost Mythic Entertainment bude jmenovat EA Mythic a stane se pobočkou v úplném vlastnictví zaměřenou na vývoj her typu Massively Multiplayer Online Role Playing Games (MMORPGs) (hry s velkým počtem hráčů).

Společnost Mythic je známá po celém světě revolucí v online hraní, kterou způsobila svou hrou Dark Age of Camelot(R) (Soumrak Kamelotu) a v současné době vyvíjí hru Warhammer(R) Online: Age of Reckoning(TM) (Čas odplaty) pod licencí společnosti Games Workshop.

Akvizice podléhá obvyklým podmínkám, včetně regulačních povolení a očekává se, že bude dokončena během druhého čtvrtletí fiskálního roku 2007. Finanční podmínky transakce nebyly zveřejněny. Po dokončení akvizice se současný prezident, generální ředitel a zakladatel společnosti Mythic, Mark Jacobs, stane viceprezidentem a generálním manažerem společnosti EA Mythic. Rob Denton, viceprezident, provozní ředitel a spoluzakladatel společnosti Mythic, se stane viceprezidentem a provozním ředitelem i ve společnosti EA Mythic. Vývojový tým společnosti Mythic se 175 zaměstnanci zůstane ve Fairfaxu ve Virginii.

"Společnost Mythic byla vždy předním nezávislým tvůrcem v oblasti online prostoru," říká Mark Jacobs, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Mythic Entertainment. "Zaměření společnosti EA na internetový trh stejně jako na tvorbu velmi kvalitních jedinečných her, s velkým rozsahem a propracovaností nám poskytne příležitost a zdroje, o kterých jsme mohli v minulosti jenom snít." "To, že se společnost Mythic stane součástí skupiny EA, je důkazem naší snahy, zaměřit se na celosvětový trh s online hrami. Prostřednictvím společnosti Mythic se stane jeden z nejtalentovanějších týmů tvůrců her typu MMORPG součástí společnosti EA. Společně budeme vytvářet hry, které příznivcům odhalí zcela nové rozměry zábavy," řekl Paul Lee, prezident společnosti EA Studios.


O společnosti Electronic Arts

Společnost Electronic Arts Inc. (EA) se sídlem v kalifornském Redwood City, je přední světová společnost, zabývající se zábavným softwarem. Společnost byla založena v roce 1982 a od té doby vyvíjí, vydává a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Společnost Electronic Arts prodává své produkty pod čtyřmi obchodními značkami: EA SPORTS(TM), EA(TM), EA SPORTS BIG(TM) a POGO(TM). Ve fiskálním roce 2006 měla společnost EA příjmy ve výši 2,95 miliard amerických dolarů. U 27 titulů prodala více než milion kopií. Domovskou stránku společnosti EA a herní online stránku naleznete na internetové adrese www.ea.com.

Autor: iBOXPá 23.06.2006 12:11
Odkazy v textu:
http://www.ea.com
Zpět na úvodní stranu
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.