hash
Uživatel: nepřihlášen
INVEX – DIGITEX 2006 s novými tématy
téma
Dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na veletrzích, které navazují na loňské významné inovace s cílem ještě lépe vyhovět Vašim přáním a potřebám. Letošní koncepční novinky – zejména členění tematických celků po dnech – jsou dalším příspěvkem k vyšší spokojenosti vystavovatelů i návštěvníků.

Po loňském vzniku veletrhu DIGITEX se INVEX orientuje téměř výhradně na profesionály využívající ICT technologie pro svůj business. INVEX se za 16 let stal stabilním nástrojem pro podporu podnikání nejen v oblasti informačních technologií, ale významnou a stále rostoucí návštěvnickou skupinu tvoří podnikatelé a manažeři firem hledající ICT řešení pro podporu svých podniků. Tyto skutečnosti hodláme v letošním roce podpořit rozšířením odborných dnů, konkrétně se jedná o první dva dny – pondělí a úterý.Vznik samostatného veletrhu DIGITEX byl logickou reakcí na rostoucí zájem o spotřební elektroniku a digitální zábavu. Loňský zájem Vás – vystavovatelů i návštěvníků nás opravňuje tvrdit, že DIGITEX je účinným marketingovým nástrojem pro komunikaci se stále rostoucí skupinou „domácích“ uživatelů digitálních technologií. Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX tak díky své specializaci dává zúčastněným firmám jistotu, že svoji nabídku představí jasně definované cílové skupině návštěvníků veletrhu.Také v části věnované konferencím, prezentacím, tématickým projektům, soutěžím, anketám či společenským akcím navazujeme na vznik samostatné sekce veletrhu - CONFERENCES & EVENTS. Nabízíme Vám tak další možnost plnohodnotné, speciální formy účasti na veletrzích. Zároveň se jedná o efektivní příspěvek k veletržní prezentaci.Rostoucí specializace a nutnost oddělení různých cílových skupin nás vedly nejen k rozšíření počtu odborných dnů, ale zejména k vytvoření „zesílených témat“ v jednotlivých veletržních dnech, zaměřených na klíčové cílové skupiny návštěvníků. Tato skutečnost je pro potenciální návštěvníky veletrhů jasným signálem, který den veletržního dění by si rozhodně neměli nechat ujít. V tento den bude totiž právě pro ně na brněnském Výstavišti probíhat nejvíce akcí nejen v rámci CONFERENCES & EVENTS, ale i z hlediska ostatních doprovodných aktivit. Tato „zesílená témata“ budou mít v jednotlivých dnech následující podobu:
PONDĚLÍ 9.10.2006: „Den státní správy a samosprávy“ a to zejména díky přítomnosti řady významných představitelů státní správy a samosprávy a hlavnímu programu v rámci projektu „Elektronická podpora při rozvoji regionu – Dny krajů, měst a obcí“.

ÚTERÝ 10.10.2006: „Den aplikovaných IT v oblasti průmyslu a služeb“ a to na základě připravovaných odborných konferencí, prezentací či diskusních fór pro ICT odborníky a představitele vrcholového managementu nejenom firem z oblasti ICT, ale také z průmyslových podniků a sektoru služeb.

STŘEDA 11.10.2006: „Den prodejního řetězce IT a spotřební elektroniky a ostatních podnikatelů v oblasti ICT“ zejména z důvodu vrcholícího programu „Reseller fóra“ a projektu „Franchise Meeting Point“

ČTVRTEK 12.10.2006: „Den veřejného sektoru z oblasti školství a zdravotnictví.“ V tento den proběhne řada prezentací a doprovodných akcí, zaměřených právě na tento segment návštěvníků.

PÁTEK 13.10.2006: „Den příležitostí pro mladé“. Vyvrcholí řada návštěvnických soutěží, anket, a dalších akcí včetně projektů „Job Fair“ a „Young Energy“, které mají pomoci mladým lidem, hledajícím své budoucí uplatnění v oblasti ICT.


Veletrhy INVEX - DIGITEX, včetně části CONFERENCES & EVENTS budou tedy probíhat souběžně jako Mezinárodní veletrhy informačních technologií a spotřební elektroniky v tradičním termínu ve dnech 9. – 13. 10. 2006.

Autor: Ondřej TůmaPá 25.08.2006 05:24
Zpět na úvodní stranu
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.