hash
Uživatel: nepřihlášen
TRANCE (PARTY) YEAR 2007
téma
Jestliže před několika málo lety se do Čech Trance DJs víceméně nevozili, v letošním roce bude ale opravdu z čeho vybírat. Ve zkratce se podíváme na momentální nabídku.
Chronologicky:

13.4.2007 Amazing City

Nová promotérská skupina Clear Vision se představuje svou první akcí. Na ní nám svoje sety předvedou Paul Oakenfold, Johan Gilien, Judge Jules, Matt Hardwick a LayDee Jane. Velmi silně obsazený line-up by měl být doplněn o přijatelné ceny na barech (což bývá konkurenci od United Music vyčítáno).

Cena vstupenky vylezla na ne právě malou hodnotu 650 Kč bez poplatků. Zároveň je však nabízen set Amazing City 1+2 za 750 bez poplatků což je momentálně (po ohlášení line-upu na AC 2) jistě daleko zajímavější.


2.6. Sensation White

Tak trochu povinná akce všech trancerů – po problémech v komunikaci a vypouštění informací od United Music (pravděpodobně tomu bude věnován samostatný článek) už je jasné že první SW v čechách bude jako vůbec první taneční akce umístěna do vysočanské Sazka Arény. Vystoupí Armin van Buuren, Gabriel & Dresden, David Guetta, Sander van Doorn, Sebastian Ingrosso, Michael Burian. Takže se nevyplnili moje obavy z B-čkového line-upu těžícího ze značného zájmu o lístky, bez toho aby bylo známé jediné jméno. Jak jistě všichni vědí k účasti se váží dvě povinnosti – věk 18+ a spodní i horní část oblečení v bílé barvě.

Cena vstupenek je momentálně 1090Kč bez poplatků. Od 30.4. pak ještě stoupne na 1290 zlaťáků.


Další akce beru jako výsledek konkurenčního boje (konečně). Jsou to totiž akce, které jsou naplánovány s momentálně čtyř až sedmi měsíčním předstihem. Hlavní výhodou je možnost zakoupení vstupenek omezených sérií za velmi rozumných podmínek.


13.7. Amazing City 2

Nejspíše jako reakce na letně podzimní nabídku United Music (viz.níže) přišla Clar Vision s představením AC 2. Jak už to tak v konkurenčním prostředí bývá snaží se nabídnout víc za míň. Konkrétně tedy nabízí jména jako Sasha, ATB, Christopher Lawrence, Marcel Woods, Cosmic Gate a to momentálně za dost neuvěřitelnou cenu 260Kč bez poplatků.


14.9. PAUL VAN DYK "In Between" Album Tour

Po loňské, velmi povedené akci Michael Burian & Friends (Pink Dot a G Productions) kde se božský prezentoval v tom nejlepším světle, uvádí tentokráte United Music akci v rámci mistrova turné k novému albu In Between. Spolu s ním jsou zatím prislíbeni Michael Burian, Angelo Mike a Pacifik.

.

Prvních 2000 vstupenek je distribuováno za cenu 300 Kč + poplatky.


27.10. Transmission 4

Již čtvrté pokračování úspěšné halovky na nás chystá opět velká jména a to Above & Beyond, Christopher Lawrence, Markus Schulz, San feat. Jan Johnston. Čili více než zajímavý line-up. Podmínky pro vstupenky platí jako u PvD – tedy ještě máte šanci koupit lístky po 300 Kč + almužna prodejci.

Jak je na první pohled vidět konkurenční boj se rozhořel ve velkém a to je bezesporu dobře – takhle rozplánovaný rok jsem já osobně ještě neměl. Uvidíme jak se se situací na trhu poperou ostatní … Velmi se těším například na prezentaci Mácháče. O tom je momentálně známo pouze to, že na něm má vystoupit Carl Cox, uskuteční se 24.8. a lísky půjdou do prodeje 20.3. . Další jména a podrobnosti jsou bohužel ještě velkou neznámou.

Autor: GizmoNe 18.03.2007 21:59
Odkazy v textu:
http://www.amazingcity.cz/
http://www.clearvision.cz/
http://www.sensation-white.cz/
http://www.unitedmusic.cz/
http://www.partyinfo.cz/
http://www.transmission.cz/
Zpět na úvodní stranu
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.