hash
Uživatel: nepřihlášen
Najděte své bezpečnostní řešení na IT Security Workshop !
téma
Ve dnech 20. - 21. března se koná v konferenčním centru Hotelu Olympik Artemis Praha konference a výstava IT Security Workshop. Prezentované strategie, nástroje a zkušenosti Vám pomohou najít vhodné bezpečnostní řešení a tak čelit bezpečnostním hrozbám současného IT světa.

„Konference a výstava přinese nejen přednášky a diskuse nad bezpečnostními riziky v oblasti informačních a komunikačních systémů, ale v řadě reálných prezentací se můžete přesvědčit jak daná bezpečnostní řešení jednotlivých firem fungují“, říká Michal Franěk ředitel pořádající společnosti Exponet.

Se svými bezpečnostními strategiemi, aplikacemi i technologiemi Vás seznámí odborníci z renomovaných firem v oblasti bezpečnosti.

V rámci prvního dne konference tzv. Eset day se dozvíte o novinkách produktu ESET NOD32, který získal ocenění „The best antivirus 2006“. Svá řešení představí také společnosti McAfee a SkyNet. Reálná prezentace společnosti Annex NET Vás seznámí s komplexním zabezpečením sítě Astaro Security Gateway software. Pokud chcete na vlastní oči vidět test skutečného systému při útoku na webové aplikace, nenechte si ujít praktickou ukázku společnosti Enlogit.

O konkrétních produktech společnosti Microsoft, která investovala za několik posledních let do oblasti zabezpečení vlastní produktové řady nemalé prostředky, se více dozvíte druhý den konference a výstavy IT Security Workshop tzv. Microsoft day, kde budou diskutovány obecné možnosti zabezpečení konkrétních produktů ve formě nástrojů a doporučených postupů nabízené společností Microsoft, včetně ucelené řady produktů Forefront pokrývající celou infrastrukturu. Dalšími tématy dne bude utajování dat na pevných a výměnných mediích v prezentaci společnosti Askon, své bezpečnostní řešení na míru představí společnost DNS. Pokud chcete získat informace o obsahové filtraci, produktu WEBWASHER, navštivte přednášku společnosti COMGUARD.


Využijte nové konferenční centrum Hotelu Olympik Artemis k získání cenných informací, výměnu zkušeností i názorů s odborníky ze strany vystavovatelů i dalšími návštěvníky konference IT Security Workshop.

Možnost registrace, detailní program a další informace naleznete na stránkách www.itsw.cz.

Autor: redakcePá 16.03.2007 10:51
Odkazy v textu:
http://www.itsw.cz/
Zpět na úvodní stranu
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.