hash
Uživatel: nepřihlášen
Květnová nadílka
téma
Měsíc, který nás čeká je jak ze snu. Během tří víkendů se u nás ukážou první a třetí nejlepší DJs planety (podle DJ Magu – nej DJs planety) a spousta dalších zvučných jmen české i zahraniční taneční scény.
První z trojice akcí se bude konat pod názvem MXTRONICA tento pátek (12.5.) v pražském veletržním paláci. Akce je pořádána agenturou UNITED MUSIC EVENTS a je zaměřena na house music.

Na stránkách www.unitedmusic.cz je možné nakouknout jak bude slibovaná vizuální a zvuková stránka věci vypadat. Na co koukat bude a co poslouchat jistě taky – představí se tito DJs:

Sander Kleinenberg /NL/

James Zabiela /UK/

Benjamin Bates /NL/

Junior Sanchez /BRA/

San /NL/

Falcon /FR/ (1/2 Daft Punk)

a další …


Další velmi důležitou informací k této akci je fakt že po registraci na stránkách www.mxt.cz je vstupné gratis …. Tak proč sedět doma a koukat na bednu - ne ?

Další víkend se podruhé T-mobile aréna rozduní při akci Transmission. Pokud se nááááhodou někdo probral z hibernace, připomínám: ARMIN BACK IN PRAGUE ! Původně plánované obsazení počítalo s Maurem Picottem, ale ten byl nakonec nahrazen hvězdou ze „svaté trojice“ na poli trance music. Armin bude dále podpořen Markusem Schulzem, Marcem V a o to aby se bylo na co koukat se postarají VJs z Vision Impossible s Metal Robs – ti budou mít v Praze premiéru své nové audiovizuální show. Zachována zůstala i možnost zakoupení vstupenek DeLuxe. Pro nás se standardní vstupenkou je škoda, že speciální stage pouze držitele těchto vstupenek spolkla Quintina , který se postupem času stává mým velkým oblíbencem.

Lineup: main stage

20:00 - 21:00 SAN /NL/

21:00 - 22:45 Matthew Dekay /nl/

22:45 - 23:30 VI live /nl/

23:30 - 01:30 Markus Schulz /us/

01:30 - 04:00 Armin van Buuren /nl/

04:00 - 06:00 Marco V /nl/

06:00 - 07:00 San /nl/


Takže 20.5. už by taky program byl a co dále? No další týden se do Prahy znovu koukne mr. Paul van Dyk. Stane se tak v rámci akce Michael Burian and Friends. Takže neutraťte všechny peníze a 26.5. o5 v T-Mobile aréně propukne další mazec maximální. Dvě stage naplněné známými i méně známými jmény, které zaručují že nuda nebude. Na Hlavni stage se vedle Buriana a st.Paula (:-)) představí ještě Joseph Armani, Milo Moretti, Steve Angelo a česká kráska (a úžasná DJka Lucca). Na American Audio Stage se potom představí možná menší, ale i tak velmi zajímavá jména : holandský Daan, další čeká krasavice E-Lite, dvojička Dolphin & Sally J (můžete je znát z vlastního pořadu na Dance radiu) , další člen Cash DJs Teamu Thomas Coastline a v neposlední řadě panáček jménem Drastics :-) . Tato akce je pořádána firmami G Productions a Pink Dot. Bližší info na www.partyinfo.cz.

Prostě vyřiďte si pracovně školní povinnosti a vyražte pařit.

Reporty a případně fotografie se podle pracovního vytížení o5 objeví na těchto stránkách.

Autor: gizmoSt 10.05.2006 21:45
Odkazy v textu:
http://www.unitedmusic.cz/
http://www.mxt.cz
http://www.partyinfo.cz/
Zpět na úvodní stranu
favicon Linuxsoft.cz
»3D rastrový obrázek v GIMPU
»Perl 5.24.0 a vše okolo
»LinuxDays: letos zase o kus větší
»Perl 5.22.0 a vše okolo
»LinuxDays 2014: desktop, server, vývoj a dobré kafe
»C++ a garbage collector
favicon Root.cz
favicon LUPA.cz
favicon reboot.cz
favicon iDNES
»Trump ohlásil nové sankce proti KLDR, zapojit se má i Čína
»V Izraeli čím dál častěji útočí vlci. Jdou hlavně po malých dětech
»Hurikán Maria má osmnáct obětí, dorazil k Dominikánské republice
»Podnikatel nabízí ženám v Rakousku proplacení pokuty za nošení burky
»Britské pohostinství v krizi. Kvůli brexitu zažívá odliv pracovní síly
»Ve Vagonu začala sláva mnoha kapel. Dnes na místě klubu jezdí autobusy
favicon Žive.cz
favicon Měšec.cz

Systém byl vytvořen firmou Blackmouse. Znaková sada stránek UTF-8.